Hakkımızda

Gelişim PVC yapı sektöründe pencereden bahçe aksesuarına, dış cepheden kapıya, borudan yalıtım ürünlerine kadar bir bina için gerekli olan A’dan Z’ye tüm ürün ve aksesuarları bünyesinde barından bir firmadır.


Her geçen gün artan yatırımlarını, daha iyi bir çevre, daha ekolojik ürünler, daha yenilikçi tasarımlar, yüksek verimlilik sağlayan kaliteli ve dayanıklı ürünleri pazarlamaya yönelik kurgulayan Gelişim PVC ektörüne öncülük ederek sürekli olarak yeni pek çok ürünü ve uygulamayı müşterilerine sunmaktadır.

Amacımız, edindiğimiz bilgi ve birikimi uzman kadromuzun desteği ile  kaliteli ve yenilikçi ürünler sunarak yaşam konforunuzu arttırmaktır. Bizler, mekanlarınızı ve sevdiklerinizi olumsuz dış koşullardan korumak için yoğun bir şekilde çalışmakta, teknolojiyi yakından takip ederek yeni ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Sistemlerimizin imalatı, montajı ve bakımı son derece kolay olduğu için tüm ürünlerimiz, ihtiyaçlarınızı en yüksek düzeyde karşılayacak  şekilde maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak amacı  ile üretilmektedir.

Değerlerimiz

• Bizler, her zaman tüm gerçekleri olduğu gibi söyler, tüm iletişim sürecinde  açık ve samimi davranırız.
• İşbirlikçilerimizle ilişkilerimizde geri bildirimi direk ve olumlu bir şekilde yaparız.
• Çalışanlarımız ve iş ortaklarımız ile takım ruhuyla hareket ederiz.
• Düzeltici ve önleyici tedbirleri alırken, yanlışları açık yüreklilikle belirtir, doğruları tüm gerçekliği ile savunuruz.
• Düşündüğümüz ile söylediğimiz birbirinden farklı olamaz. Bizim özgünlüğümüz budur.

Müşteri Hizmetleri

Bizler, çalışanlarımız ve tüm müşterilerimiz ile açık, dürüst ve samimi bir çalışma ortamı yaratmaktayız. Böylece uzun süreli iş birliktelikleri yaratarak çalışan ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaktayız. Kalite, güvenlik, çevre ve insana önem vererek  takım ruhu ile çalışmaktayız.