Hakkımızda

Gelişim PVC yapı sektöründe pencereden bahçe aksesuarına, dış cepheden kapıya, borudan yalıtım ürünlerine kadar bir bina için gerekli olan A’dan Z’ye tüm ürün ve aksesuarları bünyesinde barından bir firmadır.

Her geçen gün artan yatırımlarını, daha iyi bir çevre, daha ekolojik ürünler, daha yenilikçi tasarımlar, yüksek verimlilik sağlayan kaliteli ve dayanıklı ürünleri pazarlamaya yönelik kurgulayan Gelişim PVC ektörüne öncülük ederek sürekli olarak yeni pek çok ürünü ve uygulamayı müşterilerine sunmaktadır.

Amacımız, edindiğimiz bilgi ve birikimi uzman kadromuzun desteği ile  kaliteli ve yenilikçi ürünler sunarak yaşam konforunuzu arttırmaktır. Bizler, mekanlarınızı ve sevdiklerinizi olumsuz dış koşullardan korumak için yoğun bir şekilde çalışmakta, teknolojiyi yakından takip ederek yeni ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Sistemlerimizin imalatı, montajı ve bakımı son derece kolay olduğu için tüm ürünlerimiz, ihtiyaçlarınızı en yüksek düzeyde karşılayacak  şekilde maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak amacı  ile üretilmektedir.